KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13824208
nr 1382 4208
Kerstin Rydh
(f. 1953), Sverige
Pastell, + akvareller, 2 st, Kerstin Rydh (f. 1953), Sverige, bland annat diptyk. Signerade. Yttermått inklusive ram: 44x54 cm respektive 52x42 cm
Kerstin Rydh, svensk konstnär född 1953.
Utrop:
600 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:50:35